Regulamin

 :: Witaj :: Wprowadzenie

Go down

Regulamin

Pisanie by Znak Losu on Sro Maj 06, 2015 11:29 am

Rejestracja i konto

1.1 Jedna rejestracja równa się jednemu kontu i jednej postaci. Nie wolno tworzyć wielu bohaterów na tym samym adresie mail oraz tworzyć wielu multikont, jeśli gracz nie jest pewien czy podoła pisaniu we wszystkich rozgrywkach.
1.2 Rejestrujemy się imieniem i nazwiskiem, imieniem czy przydomkiem. Możliwości jest naprawdę wiele, ale niedopuszczalne będą rejestrację z dziwacznymi nickami typu 46^^%$, MałaLusia, niewiemjeszcze itp.
1.3 Avatary mogą być tylko realne, żadnych rysunkowych, komiksowych, mangowych; wymagany rozmiar to 200x280px. Prosimy, by nie pojawiały się również grafiki w podpisach; jeśli już – upraszamy o skromność i przede wszystkim obrazki, nie gify.
1.4 Gracz zarejestrowany ma dwa tygodnie na napisanie KP. Po upływie tego czasu konta-widma są kasowane. W przepadku stworzenia KP, otrzymania akceptacji oraz braku jakiejkolwiek fabularnej aktywności przez okres dwóch miesięcy, użytkownik zostaje usunięty, KP przechodzi do Archiwum, postać zostaje zawieszona z możliwością przejęcia ją przez innego gracza lub użyta jako NPC przez Mistrza Gry.
1.5 Nie istnieje na forum system rezerwacji wizerunku.
Gra

1.1 Rozpoczęcie fabularnej rozgrywki może nastąpić dopiero po akceptacji Kart Postaci. W każdym innym przypadku będzie to karane ostrzeżeniem, w ostateczności Banem.
1.2 Niedozwolona jest bilokacja, żadne prywatne przeskoki czasowe, podobnie jak czytanie w myślach postaci, cudowne odgadywanie jej intencji, historii życia, charakteru itp.
1.3 Piszemy poprawną polszczyzną, staramy się nie robić rażących błędów ortograficznych, stylistycznych czy interpunkcyjnych, ale nie płaczemy nad drobnymi potknięciami. Nie bawimy się w lekcje języka polskiego. Posty nie muszą być długie, ale niech będą treściwe i wyczerpujące, a rozgrywka prowadzona „realistycznie”. Piszemy w trzeciej osobie, dialogi rozpoczynamy kursywą, możemy je zaznaczyć pogrubieniem, ale nie jest to konieczne.
1.4 Zwykłe tematy np. dotyczące miejsca zamieszkania mogą zakładać sami użytkownicy, ale administracja zastrzega sobie wgląd do nich oraz możliwość przeniesienia w inne miejsce.
1.5 W postach mogą pojawiać się treści brutalne czy przeznaczone dla pełnoletnich, prosimy je wtedy oznaczać +18, a treści ukrywać przez znacznik spoiler czy hide.
1.6 Postać może zostać okaleczona, napadnięta, zgwałcona, może zachorować, wreszcie może zostać uśmiercona bez wcześniejszych ustaleń czy zgody samej postaci. To forum, gdzie życie było brutalne, a ludzie żyli krótko, a realia nie rozpieszczały. Jednakże śmierć postaci może nastąpić w sytuacji nadzorowanej przez Mistrza Gry.
1.7 Upływ czasu jest umowny i nie przebiega z czasem realnym. Przeskoki czasowe ustala i ogłasza Mistrz Gry. Gracze muszą się do tego podporządkować, tak samo jak do opisu pogody czy ewentualnych wydarzeń, które mogą, ale nie muszą ich dotyczyć.
1.8 Posty, wątki i wszelkie wtrącenia Mistrza Gry w rozgrywkę danej postaci nie mogą być pomijane czy lekceważone. Gracz musi się do nich ustosunkować na fabule.
Użytkownicy

1.1 Użytkownikiem forum jest każdy – gracz, administrator czy Mistrz Gry, co oznacza, że wszyscy powinni zachowywać zasady kulturalnego zachowania. Nie wolno wyśmiewać, chamsko komentować, szkalować, kłócić się czy obmawiać – takie zachowania od razu przynoszą bana na 24 godziny. Wszelcy Noob, Player Killer, Hejter otrzymają bana ostatecznego.
1.2 Reklamy innego forum czy portalu umieszcza się w tym temacie. Każde inne miejsce jest do tego nieodpowiednie, również czat/sb.
1.3 Administracja i Mistrzowie Gry to tylko ludzie, nie androidy przyłączone do Internetu i komputera. Też mogą być zmęczeni, popełniać błędy, czegoś nie dopatrzyć – słowem mogą się mylić. Prosimy więc o wyrozumiałość i wzajemne zrozumienie oraz poinformowanie o niedociągnięciach czy uchybieniach.
Pozostałe

1.1 Administracja zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w powyższy regulamin oraz zobowiązane jest do poinformowania o zmianach.
avatar
Znak Losu
Admin
Admin

Liczba postów : 16
Skąd : Znikąd
Wiek : Wieczność
Profesja : MG

Zobacz profil autora http://darkbritain.forumc.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Witaj :: Wprowadzenie

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach